Dienos archyvas: 2016-03-15

Projekto „Iniciatyvos savivaldybėms“ darbas keliasi į mokyklas

Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla kartu su dar keturiomis rajono ugdymo įstaigomis dalyvauja Švietimo mainų paramos fondo  „Iniciatyvos savivaldybėms“  projekte. Pirmajame susitikime, vykusiame Švietimo ir mokslo ministerijoje vasario 9 dieną, mokslininkai ir projekto ekspertai pateikė Kupiškio r. mokyklų lyginamąją analizę kitų Lietuvos mokyklų kontekste. Dalyvaujančios projekte ugdymo įstaigos pristatė savo mokyklų situacijos analizes.  Kovo 14 … Skaityti toliau »

Projekto „Iniciatyva savivaldybei“ darbas keliasi į mokyklas