Dienos archyvas: 2016-03-16

Sveikiname Viltę :)

Prabėgo nacionalinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ pirmasis etapas. Kovo 7 – 10 dienomis kompiuterį lietuviškai kalbino daugiau nei 11,3 tūkstančio moksleivių iš Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų. Šis konkursas tarsi tąsa renginių, skirtų Gimtosios kalbos dienai paminėti. Mums nepaprastai džiugu, kad dvi mūsų mokyklos mergaitės – Viltė Bieleckaitė ir Austėja Žilinskaitė  – dalyvaudamos… Skaityti toliau »

Stabdykime tuberkuliozę, kol nesusirgome

Kiekvienais metais kovo 24 dieną Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) sprendimu minima Pasaulio tuberkuliozės diena, kurios tikslas – informuoti apie tuberkuliozės profilaktiką ir naujausius gydymo būdus.  Kas yra tuberkuliozė?  Tuberkuliozė (TB) – tai užkrečiama infekcinė liga, kurią sukelia tuberkuliozės mikobakterijos. Jos dažniausiai pažeidžia plaučius. PSO tuberkuliozę paskelbė pasauline problema, nes kas trečias pasaulio gyventojas yra užsikrėtęs… Skaityti toliau »