Dienos archyvas: 2016-03-23

Moksleivių konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai pasveikinti Švietimo ir mokslo ministerijoje

Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios visoje Lietuvoje ir užsienyje vyko daugiau kaip 700 Lietuvių kalbos dienų renginių – konkursų, paskaitų, parodų, viktorinų, konferencijų. Dienų programa aprėpė visas Lietuvos savivaldybes, renginiuose dalyvavo ir užsienio lietuvių bendruomenės. Nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“ šiemet tapo reikšmingiausia pirmą kartą vykusių Lietuvių kalbos dienų dalimi. Šiemet… Skaityti toliau »

Šventė „Pavasario žingsniai“

Kovo 18 dieną amatų centre, Uoginių kaime, vyko rajoninė pradinių klasių mokinių šventė – ,,Pavasario žingsniai". Šventės tema – gamtos atbudimas. Žemės dienos paminėjimas. Renginį organizavo Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla. Kiekviena komanda parodė prisistatymą, atspindintį šventės temą ir pristatė plakatą, skirtą Žemės dienai. Mūsų komandos dalyviai, pirmos klasės mokiniai: Gabija Vitkutė, Kamilė Pakalnytė, Armandas Pipynė ir Domantas… Skaityti toliau »

Velykas pasitinkame muziejuje

Velykos – džiugi pavasario šventė. Bunda gamta ir kasdien pažeria vis daugiau spalvų. Belaukdami šios šventės, mokiniai Arnas Lengvenis, Martynas Cibulskis, Karolis Jurgelionis, Titas Alekna, Rėjus Vilys, Elinga Testova ir Vesta Liesmonaitė nutarė pasidomėti senovės lietuvių margučių raštais ir pabandyti savarankiškai išmarginti kiaušinį. Lydimi klasės auklėtojos Janinos Daukienės mokiniai pravėrė Kupiškio Etnografijos muziejaus duris ir… Skaityti toliau »