Dienos archyvas: 2016-03-21

Integruota veikla, skirta Žemės dienai paminėti

Kasmet mokykloje pažymime Žemės dieną. Šiemet ši diena jau sutampa su mokinių pavasario atostogomis. Todėl paskutines dvi kovo 18 – osios pamokas 5, 6, 7 ir 9 klasėse skyrėme prancūzų mokslininkų sukurto filmo ,,Gyvasis vandenynas“ peržiūrai. Susirinkę vaikai gavo geografijos ir lietuvių kalbos užduotis, kurias baigs atlikti pamokose grįžę po atostogų. Jas vertins lietuvių kalbos… Skaityti toliau »

Inkilų kėlimas

Pavasario saulė budina žemę ir rikiuoja darbus. Metas švarintis – taip nusprendžia Šepetos Almos Adamienės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai būrelio „Pelkinukai“ nariai ir kartu su būrelio vadove Janina Daukiene organizuoja elektros, elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų atliekų surinkimą. Kovo 15 d. atvykusiam projekto „Mes rūšiuojame“ ekipažui priduodame 542 kilogramus elektronikos atliekų. Džiaugiamės, kad Šepetos… Skaityti toliau »