Dienos archyvas: 2016-03-11

Išvyka į Rokiškio teatrų festivalį

Rokiškyje vyksta XXXII Lietuvos profesionalių teatrų festivalis "Vaidiname žemdirbiams – 2016". Per ilgus gyvavimo metus festivalis „Vaidiname žemdirbiams“ jau tapo labiausiai rokiškėnų ir aplinkinių miestų gyventojų laukiamu renginiu. Mūsų mokyklos mokiniai kiekvienais metais aplanko festivalio metu vaikams skirtus spektaklius. Kovo 9 dieną į Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Voro vestuvės“ vyko 3 klasės mokinė Patricija Timčenkaitė, 4… Skaityti toliau »

Susitikimas su „Misija – Filipinai 2015“ savanoriais

Kupiškio jaunimo centras kovo 8 dieną pakvietė mūsų mokyklos 8 klasės mokinius Gerardą Baltušniką, Viltę Bieleckaitę, Adą Gromakovą, Nedą Jankevičiūtę, Viktoriją Kungytę, Kajų Mališauską, Gretą Šarauskaitę, Gintą Vasiliūną, Viktoriją Vizbaraitę, socialinę pedagogę Ingridą Pučėtienę dalyvauti susitikime su „Misija – Filipinai 2015“ savanoriais. Renginys vyko Kupiškio kultūros centro Vitražų salėje. Renginio pranešėjai Ramūnas Jukna – psichologas,… Skaityti toliau »